صفحه اول | اهداف و محورها | نحوه ارسال مقاله | ثبت نام در همایشحمایت کنندگان | رزرو غرفه | دبیرخانه | کارگاه ها | کمیته علمی

 

فهرست نهایی مقالات پذیرفته شده

قابل توجه سخنرانان محترم :

ضمن تبریک خدمت عزیزان لطفا فایل پاور پوینت خود را حتما روی سی دی به همراه خود آورده و 1ساعت قبل از زمان ارائه خود به مسئولین اجرایی تحویل نمایید. نویسندگانی که دبیرخانه نتوانسته تاکنون با آنها هماهنگی صورت دهد هرچه سریعتر با دبیرخانه برای هماهنگی های لازم مکاتبه نمایید. مهلت سخنرانی برای هر ارائه دهنده ده دقیقه می باشد لطفا پاورپوینت خود را براساس این زمان تنظیم نمایید.

نحوه تهیه پاورپوینت برعهده ی خود ارائه کنندگان می باشد بدیهی است که پاورپوینت باید شامل قسمت های اصلی مقاله (مقدمه ،هدف ،روش ،یافته ها ،بحث و نتیجه گیری)باشد تاکید داوران برقسمت بحث و نتیجه گیری و تبیین کامل یافته های مقاله می باشد در ضمن مقالاتی که از متغیرهای دارای زیرمولفه استفاده کرده اند زیرمولفه ها و رابطه تک تک آنها به خوبی تبیین گردد.

قابل توجه ارائه دهندگان پوستر :

ضمن تبریک خدمت عزیزان لطفا پوستر خودرا در روزهای همایش به همراه خود آورده وبه مسئولین اجرایی جهت نصب و دریافت شماره ی پوستر تحویل نمایید . فرمت پوستر در سایت قرار گرفته است حتما جهت راهنمایی از آن استفاده نمایید .

نویسندگام محترم مقالات از شماره ردیف 1 تا 60 (جدول ذیل) چهارشنبه مورخ 29 آذر از ساعت  8 تا 13 ، شماره ردیف 61 تا 110 چهارشنبه از ساعت 13 الی 17 و شماره ردیف 111 تا 160 پنجشنبه مورخ 30 آذر از ساعت 8 الی 13 باید در کنار پوسترهای خود حضور داشته باشند.

تمام پذیرفته شدگان مقالات برای شرکت در همایش و دریافت گواهینامه ی شرکت در همایش و کارگاه ها باید از طریق سایت ثبت نام نمایند . قابل ذکر است گواهینامه های مربوط به پذیرش مقالات تمام نویسندگان در روزهمایش هنگام پذیرش به فردی که برای سخنرانی یا ارائه پوستر تشریف می آورند تحویل می گردد .

 

ارائه مقاله به صورت پوستر

بر خلاف سخنراني كه با جمعي از مخاطبان سرو كار دارد، پوستر وسيله ارتباط شخصي با افراد علاقمند به مطلب مورد نظر است. از اينرو لازم است نكات ويژهاي در طراحي آن در نظر گرفته شود. لذا نويسندگان مي بايست با همان دقتي كه متن مقاله را فراهم ميكنند نسبت به تهيه پوستر اقدام نمايند.

در واقع، پوستر از لحاظ علمي و به عنوان ابزاري براي ارائۀ انديشهاي نو، تفاوت بنيادي با ساير انواع ارائه مقاله ندارد؛ ‌تنها شيوۀ عرضه آن، به دليل برخي ويژگيها و محدوديتها، متفاوت است و نويسنده مي بايست تمام تلاش خويش را براي عرضۀ هر چه بهتر انديشهها و يافتههاي خود در آن بهكار بندد. محتواي پوستر بايد شامل مقدمه، توصيفي از روند كار، روشهاي به كار رفته،‌ يافتهها و بيان نتايج باشد.

روش تهيه پوستر مقالات

خواهشمند است در تهيه پوستر به اين دستورالعمل توجه نماييد؛ همايش از نصب پوسترهايي كه مطابق با موارد زير تهيه نشده باشند معذور است. ارائه به صورت پوستر شامل 4 تا 6 برگه مشتمل بر: 1- عنوان وچکیده  مقاله، 2-مقدمه( تعاريف، بیان‌مسأله و پيشينه)، 3- مواد و روشها(جامعه، نمونه، ابزارهاي پژوهش و ابزارهاي آماري)، 4-يافته ها و 5- بحث، نتيجه گيري و ارائه پيشنهادات كاربردي خواهد بود.

● اجزاي پوستر:

1.      پوستر عنوان، شامل عنوان همايش، عنوان مقاله، نام و نام‌خانوادگي مؤلف یا مؤلفان، عنوان علمي، آدرس الكترونيكي و خلاصه مقاله است. قرار دادن موارد مهمي شامل عنوان مقاله، نام نويسنده يا نويسندگان، آدرس پست الكترونيك، سمت سازماني و يا رشته و دانشگاه محل خدمت در متن پوستر الزامي است. عنوان مقاله بايد در بالاي پوستر نوشته شود و فونت آن به اندازه اي باشد که از فاصله حداقل 2 متری به راحتي قابل خواندن باشد. در زير عنوان، با يک شماره فونت کوچکتر نام نويسنده يا نويسندگان و در خط زير آن، نام دانشگاه يا موسسۀ محل خدمت نوشته شود. همچنين در صورت لزوم، در پايين پوستر به صورت پانويس، نشاني و شماره تماس سازماني را كه نويسنده عضو آن است درج كنيد.

2.       پوستر مقدمه، شامل مقدمۀ مختصر و مفيد و بيانگر اهداف طرح پژوهشي، تعاريف،‌ مسأله و پيشينه است. سؤالهای پژوهشي و فرضيه مورد نظر شما مي‌تواند به صورت جمله يا عبارات موردي(بنا به ترجيح خودتان) بيان شود. فونت اين بخش همانند ساير قسمت‌هاي متن خواهد بود.

3.      پوستر مواد و روش ها، شامل معرفي جامعه آماري، حجم نمونه و روش نمونهگيري، ويژگيهاي ابزارهاي پژوهش( نام كامل ابزار، تعداد سؤالها، ‌نمره‌گذاري، روايي و پايايي)، متغيرهاي اندازه‌گيري شده و روش‌هاي تجزيه و تحليل اطلاعات است.

4.      پوستر يافتهها، شامل جداول و نمودارها به همراه فرضيهها و پاسخ پرسشهاي پژوهشي مطرح شده است. سعي كنيد از مطرح كردن جزئيات ريز و غيرضروري در این بخش بپرهيزيد. تصاوير كمك زيادي به وضوح بيشتر مطلب خواهند كرد و اين نكته را به خاطر بسپاريد كه در يك پوستر، 20% متن، 40% تصاوير گرافيكي و 40% فضاي خالي مطلوب است. فضاي خالي به برجسته كردن مطالب نوشتاري كمك زيادي خواهد كرد.

5.      پوستر بحث و نتيجهگيري، شامل تفسير يافته ها و ارائه نتايج و پيشنهادهاي كاربردي است قسمت مهم برای داوران همین بخش بحث و نتیجه گیری می باشد که باید خوب تبیین شده باشد و اگر مقاله دارای متغیرهای با زیرمولفه های متفاوت می باشد تک تک مولفه ها و رابطه های آماری به دست آمده تبیین شوند و ذکر وجود رابطه بین آنها کافی نمی باشد .

 

نکات قابل توجه تهیهکنندگان پوستر

 

1.      عوامل جذب  افراد براي مطالعه پوستر، از قبيل استفاده از رنگهاي مختلف براي تصاوير يا انواع حروف و سرفصلها، بايد مورد توجه قرار گيرد؛ ارائه دهندۀ پوستر بايد نسبت به اين  امر آگاه باشد كه افرادي كه از مقابل پوسترها عبور ميكنند مجال آن را ندارند كه نوشته هاي ريز و يكنواخت را مطالعه كنند، بلكه مايلند كه با نگاهي سريع،‌ اطلاعات و مطالب مورد نظر نويسنده را درك كنند. بنابراين ممكن است استفاده از يك نمودار يا جدول يا تصوير، بهتر از يك صفحه نوشته، به ارائۀ اطلاعات بپردازد.

2.      پوسترها بايد حاوي اطلاعاتي ساده و روشن باشند و بتوانند در حداقل زمان ممكن پيام خود را برسانند. بهتر است از جزئيات غير لازم در نمايش پوستر بپرهيزيد و مطالب را به صورت ساده و خلاصه ارائه کنيد.

3.      پوسترها در ابعاد 80 *60 سانتي متر تهيه گردد.

4.      ابعاد تصاوير نبايد از 12 در 18 سانتي‌متر كوچك‌تر باشند.

5.      فونت متن در پوستر براساس سليقه هر فرد متغير است. اما ذكر اين نكته لازم است كه از فونت و اندازههايي استفاده شود كه خوانايي پوستر را از فاصله 5/1 - 2 متري با مشكل روبرو نسازد(‌پيشنهاد مي شود حداقل اندازه فونت 24 باشد.)

6.      تعداد و جايگاه تصاوير در خلال نوشته بايد قبلاً طراحي و تعيين شده باشد، به گونهاي كه توالي منطقي نوشته و تصوير، روند بحث را با سرعت و سهولت براي افراد بيان كند.

7.      شركت كنندگان مي توانند در كنار تابلو نمايش،‌ كارتها يا بروشورهايي كه اطلاعات بيشتر راجع به پوستر ميدهد قرار دهند تا علاقمندان بتوانند به طور رايگان ازآنها استفاده كنند.

8.      ارائه دهندگان پوستر در طول برگزاري همايش، در محل همايش حضور دارند و در صورت لزوم در کنار پوستر خود حضور یافته و کار خود را معرفی و به پرسشهای بازديدکنندگان و داوران جواب دهند.

9.      اگر نويسنده در كنار پوستر خود نيست تا نقطه نظرهاي افراد را بشنود، بهتر است پاكت كوچكي در پايين تابلو اعلانات به صورت آويخته نصب شود تا افراد نظرات خود را درآن بيندازند.

10.  به همراه داشتن کپي از اصل مقالۀ خود(به شکل برگه هاي A4) یا خلاصۀ آن براي ارائه به علاقمندان موضوع، مي تواند مفيد واقع شود.

11.  لازم است همه پوسترها در روز برگزاري همایش، به واحد پذيرش پوستر تحويل داده شود تا پس از طي مقدمات مربوط و دریافت شماره از واحد پذيرش، نسبت به نصب آن اقدام نمايند. وسایل لازم برای نصب پوستر در سالن مربوطه پیش بینی شده است.

12.  در پايان همايش بايستي پوستر به دبيرخانه همايش تحويل گردد تا به عنوان سابقه و معرفي در نمايشگاه و محل‌هاي مورد نياز ارائه گردد.

 

 

راهنماي كلي تهيه پوستر به شكل نموداری

 

چكيده فارسی

چكيده  انگلیسی

 

 

 

 

در اين قسمت عنوان همایش قرار ميگيرد.

 

 

در اين قسمت چكيده قرار ميگيرد.

 

 

 

 

مقدمه

 

 

 

در اين قسمت مقدمه قرار ميگيرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مواد و روشها

 

 

 

در اين قسمت مواد و روشها قرار ميگيرد.

 

 

 

 

 

 

 

نتايج و بحث

 

 

 

در اين قسمت نتايج و بحث قرار ميگيرد.

  

منابع و ضمائم

 

 

 

در اين قسمت منابع و ضمائم قرار ميگيرد.

 

 

نتيجهگيري و پيشنهادات

 

 

 

در اين قسمت نتيجهگيري و پيشنهادات قرار ميگيرد.

 

 

 

تقدير و تشكر

و معرفی مؤلفان

 

 

 

در اين قسمت تقدير و تشكر و معرفی مؤلفان قرار ميگیرد.

 

 

 

 

 

* دریافت فایل فهرست نهایی مقالات پذیرفته شده PDF

دریافت فایل توضیحات و فرمت پوستر PDF

* با توجه به تعداد زیاد افراد و مقالات ، دوستان می توانند با زدن دکمه Ctrl+f از قابلیت جستجوی نمایش Browser خود استفاده کرده و یا در فایل متنی مربوطه جستجو نمایند. به علت عدم تطابق فایل اصلی با فرمت صفحه فوق و بخاطر بهم نریختن ستونها جدول زیر با فرمت نگارش انگلیسی منطبق شده، پوزش ما را بپذیرید.

 

 

 

نام نویسنده اول  عنوان  نتیجه داوری 
  فیروز صمدی ملیحه  رابطه بین نگرش مذهبی والدین و شایستگی اجتماعی والدفرزندی با فراشناخت هيجاني دانش آموزان: نقش تعدیل کننده جنسیت پوستر
  مرادی مرتضی       چراغی اعظم  ابعاد سبک دلبستگی، جهتگیریهای دینی و رضایت از زندگی در دانشجویان: وارسی یک مدل علّی سخنرانی 
 اثنی عشری  ندا  بررسی تأثیر نگرش مذهبی بر بهداشت روان در جامعه ایرانی-اسلامی پوستر 
 اسلامی افسانه  هوش معنوی همسر، الگوي دلزدگی زناشویی پوستر
 اسمعیلی معصومه  بررسي تأثير گسترش هستي شناسي اسلامي بر فعال سازي مؤلفه‌هاي هوشبهر هيجاني  پوستر 
 آزاد یکتا مهرناز  رابطه توکل بر خدا ، میزان سخترویی و پیشرفت تحصیلی در دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان در شهر تهران پوستر
 آزادنیا  ابولفضل  رابطۀ دینداری مادران با خشم دانش آموزان دختر پایه چهارم ابتدایی ناحیه 1 شهریزد پوستر
 بحرینیان سید عبدالمجید  معنویت، ناسازگاری اجتماعی و عاطفی، الگوی افسردگی والدین کودکان عقبمانده ذهنی پوستر
 بهادری خسروشاهی جعفر  رابطه بهداشت روانی با هوش معنوی در دانشجویان دانشگاه تبریز  پوستر
 بهادری خسروشاهی جعفر  رابطه حمایت اجتماعی و شادکامی با دینداری در دانشجویان پوستر
 بیدی فاطمه  تحلیل رگرسیونی ارتباط ابعاد سلامت با التزام به باورهای دینی در دانشجویان دانشگاه پیام نور پوستر
 پودینه زهرا  بررسی نقش دلبستگی به خدا و سخت رویی بر سلامت روان معلمان کودکان عادی و استثنایی پوستر
 تنهای رشوانلو فرهاد  نقش تعیین کننده صفات شخصیتی و عزت نفس در اقدام به امر به معروف و نهی از منکر * پوستر
 تنهای رشوانلو فرهاد  احساس حضور و ارتباط با خدا، احساس مسئولیت در قبال دیگران و اضطراب مرگ در زنان خانه دار پوستر
 توکلی سوده  بررسی رابطه بین جهت گیری مذهبی و اعتماد اجتماعی و سلامت عمومی در دانشجویان پوستر 
 جماعتی اردکانی راضیه  باورهاي مذهبي و خوش بيني در سلامت روانشناختي پوستر
 جوانمرد شبنم  بررسي رابطه ساده و چندگانه ارزش مذهبی با ارزشهای فردی، با توجه به نقش تعديلي وضعيت تأهل پوستر
 حاج ابراهیمی بتول  مقایسه گرایش به اعمال مذهبی در بین دانشجویان دختر و پسر و رابطه آن با سبک های دفاعی رشد نیافته پوستر
 حسنوند باقر  رابطه هوش هیجانی، هوش اجتماعی و هوش معنوی با مدیریت خشم در دانش آموزان شهر سمنان  پوستر
 حسین پور نجار فرزانه  کارآمدی شادمانی اسلامی در پرورش شخصیت سالم و بیان احساسات پوستر
 حسین خانزاده عباسعلی  رابطه نگرش هاي مذهبي و ظرفيت خودمهارگري در دانشجويان پوستر
 خاکشور شاندیز فاطمه  نقش دلبستگی به خدا و تصور از خدا بر هویت مذهبی سخنرانی در صورت یکی شدن با مقاله ی دیگر 
 خدابخشی کیمیا  نقش مولفه های دینداری و ساختار انگیزشی در پیش بینی نگرش به اعتیاد در دانشجویان پوستر
 سرگزی مهدی  پیشبینی خودتعيينگري مذهبی توسط سبکهای هویت  پوستر 
 سعیدی دهاقانی  سمیه  نقش سبک های هویت در بهزیستی مذهبی- معنوی سخنرانی 
 سیدی اصل سید تیمور  رابطه بین هوش معنوی و رضایت از زندگی در زنان نابارور پوستر
 شریعتمدار اسیه  بررسی و مقايسة اثر بخشی آموزش هشياری افزايی وجودی و هشياری افزايی مبتنی براخلاق اسلامی بر افزايش رضايت از زندگی پوستر
 شیر دل مریم  قدرداني، تاب آوري و رضايت از زندگي پوستر
 صادقی احمد  بررسي باورهاي يازده گانه غيرمنطقي اليس در نظريه عقلاني ، عاطفي رفتاري با توجه به منابع اسلامی پوستر
 صادقی مصطفی  کیفیت روابط والدین و نقش آن در شکل گیری شخصیت فرزندان پوستر
 صادقی مصطفی   سبکهای دلبستگی و سلامت روان و هوش معنوی سخنرانی 
 صالحی گیو سمیه  هوش معنوي مادران كودكان عقب مانده ي ذهني، الگوي استرس ادراك شده پوستر
 صالحی گیو سمیه  الگوي استرس ادراك شده در ارتباط با هوش معنوي و هيجاني مادران كودكان عقب مانده ي ذهني پوستر
 عرب حمیدرضا  اثر بخشی آموزش معنویت بر شادکامی  و رضایت زناشویی زنان متاهل مراجعه کننده به مرکز مشاوره شهرستان اصفهان  پوستر
 عرب حمیدرضا  بررسي رابطه جنسيت با شک و ترديد مذهبي در دانشجويان پوستر
 عزیزی مهدی  رابطه معنویت با انگیزش تحصیلی پوستر
 عسگری سعید         حسینی حسین  رابطه ی جهت گیری مذهبی و کمال گرایی با سلامت روان در دانشجویان سخنرانی 
 عشرتی فرد عدنان   ارتباط بین نگرش های مذهبی ،سلامت روانی و صمیمیت اجتماعی با کیفیت زندگی در بین دانشجویان سخنرانی 
 علی مهدی منصور  بررسی رابطه هوش معنوی با خودکارآمدی عمومی در دانش آموزان پوستر
 علیشیری آزاده  نقش احساس تنهایی و معنا در زندگی در پیش بینی افسردگی در دانشجویان پوستر
 غفاری طاهره  باورهای مذهبی اساسی، بحران هویت و بهزیستی روانشناختی پوستر
 غفاری طاهره  وسواس مذهبی و خوشبینی پوستر
 غلامی مهدی  درک ارتباط با سرچشمه هستی  و زندگی معنوی با اتکا به هسته درونی (دو مولفه هوش معنوی) بر مبنای خلاقیت دانشجویان پوستر
 غلامی مهدی  رابطه هوش معنوی با شادکامی در سالمندان  پوستر
 فتحی یوسف  سلامت معنوی و شادکامی زوجین پوستر
 فرازی فریبا  رابطۀ ادراک از سبکهای فرزندپروری با ابعاد کمالگرایی  پوستر
 فرخی نسرین  دلبستگی به خدا و مقابله مذهبی، الگوی رضایت از زندگی در والدین کودکان استثنایی و عادی پوستر
 فقیهی مرقی راضیه  معنویت ، تاب آوری  با سلامت عمومی  سخنرانی 
 قرنجیک عبدالخلیل  بررسی رابطه بین نگرش مذهبی و مکانیسم های دفاعی در بین دانشجویان پوستر
 کرامتی راضیه  خودآگاهی هیجانی، واقع گرایی، انعطاف پذیری و ابعاد خود کارآمدی:نقش تجارب معنوی سخنرانی 
 کریمیان نرگس  دینداری با بهزیستی معنوی و رضایت از زندگی پوستر 
 کیایی زهرا  اثربخشی نگرش مذهبی بر رضایت مندی زناشویی  سخنرانی 
 گلکاری طاهره  معنویت درمانی و کیفیت زندگی همسران جانبازان پوستر
 محمد پور فهیمه  سبک‌های مکانیزم دفاعی و هوش معنوی پوستر
 محمدی پوریک نعمت   دین داری و بحران هویت در دانش آموزان مقطع متوسطه  پوستر
 محمدی حاتم  رابطه جهت گيري هاي مذهبي و ظرفيت خودمهارگري  پوستر
 مرادی حمید  بررسی میزان ارتباط جهت گیری مذهبی درونی - بیرونی با کیفیت زندگی دانشجویان  پوستر
 مرادی مرتضی  رابطهی جهتگیریهای دینی و سبکهای تصمیمگیری پوستر
 مظلوم مریم  بررسی رابطه دینداری و خودتنظیمی در دانشجویان دختر پوستر
 موسوی علی  اعتیاد به اینترنت و جهت گیری مذهبی درونی و بیرونی  پوستر 
 مومنی خدامراد   رابطه جهت گیری مذهبی و سبک های هویتی با استرس ادراک شده در دانشجویان  پوستر
 مهینی رسولی اعظم  ابعاد پنجگانه شخصیتی و رهیافتهای مقابله ای-اِسنادی (مذهبی و غیرمذهبی) پوستر
 نجات اسیه  الگوی سلامت روانی دانشجویان در ارتباط با تصور از خدا پوستر
 نقیبی راضیه  نقش هوش معنوی در بهزیستی روانشناختی پوستر
 نمازیان مریم  بررسی همبستگی بین هوش معنوی با خلاقیت و انگیزه پیشرفت (مطالعه موردی:دانش آموزان متوسطه ناحیه یک کرمان) سخنرانی 
 نوذری معصومه  رشد معنوی و نگرش به مرگ در بیماران مبتلا به سرطان و افراد سالم پوستر
 نوروزی اصغر  رابطه صفات شخصیتی با شاخص های امید به زندگی در دانشجویان پوستر 
 نونهال سامان  رابطۀ بین تفکر قطعی نگر و هوش معنوی در دانشجویان پوستر
 نیری احمد  رابطه دلبستگي به خدا با حالات هويت در دانشجويان پوستر
 واحدی ناصر  رابطهی سبکهای فرزندپروری و دینداری در دانشآموزان سخنرانی 
 وحدانی اسدی محمدرضا  ارتباط جهت گیری مذهبی با گرایش کارکنان اداری به امر به معروف و نهی از منکر  پوستر 
 هاشمی  تورج   نقش جهت گیری اجتماعی بر رفتار اخلاقی با توجه به اثرات میانجی معنویت سخنرانی در صورت یکی کردن دو مقاله 
 هاشمی تورج   نقش جهت گیری اجتماعی بر رفتار اخلاقی با توجه به اثرات میانجی نوعدوستی سخنرانی در صورت یکی شدن مقاله 
 هزاری قاسم  سبک های دلبستگي به خدا و الگوی كنترل و بروز خشم پوستر
 هزاری قاسم  سبك هاي اسنادي با ميانجی گری دلبستگی به خدا،مدل مهار و بروز خشم پوستر
 یزدی سیده منوره  رابطه ی نگرشهای مذهبی با باورهای فراشناخت و سلامت روان پوستر
 یگانه طیبه  رابطه بین دینداری در کار با تعهد سازمانی و خودنظارتی سخنرانی 
 یگانه طیبه  نقش جهت گیریهای مذهبی در تبیین سازش یافتگی زناشویی و بهزیستی روانشناختی پوستر
ازادی سارا  بررسی ارتباط بین جهت گیری مذهبی و امید به زندگی در دانشجویان دانشگاه پیام نورشهرستان ایوان سخنرانی 
اسماعیلی سمیه  مقایسه میزان اضطراب جوانان حافظ قران کریم و افراد عادی و غیرحافظ مانوس با قرآن پوستر
اسمعیلی فاطمه  جهت گیری مذهبی و هوش معنوی، ارائه یک الگوی شادکامی با توجه به الگوی جنسیتی پوستر
اسوده محمد حسین  اثر بخشی آموزش آداب و مهارت های زندگی اسلامی بر مهارت های  اجتماعی دانش آموزان ابتدایی پوستر
الماسی زفره  تاثیر شناخت- رفتار درمانی مذهبی بر رضایت زناشویی بیماران مبتلا به اختلال وسواس-جبری پوستر
امامی راد احمد  مسائل اخلاقي در مشاوره اسلامي پوستر
امیری سمیه  رابطه نگرش مذهبی و تاب آوری با رضایت زناشویی زنان متأهل شهر اهواز پوستر
آکوچکیان شهلا  تاثیرشناخت- رفتاردرمانی مذهبی برعلائم اختلالوسواس-جبری پوستر
بابایی گرمخانی محسن  رابطه مولفه های نگرش مذهبی و شادکامی با انگیزش تحصیلی دانشجویان پوستر
بابایی مهناز  رابطه دینداری با سازگاری و تحمل پریشانی دانشجویان پوستر
باقری  مسعود  حاج ابراهیمی بتول  رابطه تصور از خدا و ابعاد آن با میزان استرس در دانشجویان دختر پوستر
بساک نژاد سودابه  رابطه معنویت با بهزیستی ذهنی در دانشجویان دختر پوستر
بلند حسن  بازسازي آزمون هوش معنوي يكپارچه: اعتباريابي، رواسازي، بررسي ساختار عاملي و تهيه‌ي فرمهاي موازي  سخنرانی 
بهنام مقدم عزیز  مقايسه و پیشبینی سلامت عمومی جوانان فعال و غیر فعال عضو تشکل های مذهبی بر اساس هوش معنوی،امید به زندگی و  شادکامی ذهنی  پوستر
بیاناتی محمد  بررسی رابطه باورهای مذهبی و هوش هیجانی پوستر
بیرانوند زینب  سبک زندگی اسلامی و ارتباط آن با آزادی معنوی، با رویکردی بر نظریات شهید مطهری پوستر
ترکمان محمد  تجارب معنوی روزانه با تصور از خود و بحران هویت در دانشجویان دختر پوستر
ترکمان محمد  تجارب معنوی و میزان افسردگی، اضطراب و استرس در دانشجویان پوستر
حاج ابراهیمی بتول  رابطه تصور مثبت از خدا با عزت نفس در میان دانشجویان دختر پوستر
حسین پور محمدرضا  رابطه هوش معنوی با اضطراب وجودی پوستر
حسینی فاطمه  رابطۀ بین باورهای مذهبی و هویت در دانشجویان پوستر 
خاکشور شاندیز فاطمه  نقش دلبستگی به والد و دلبستگی  به خدا در تصور از خدا سخنرانی  در صورتی یکی شدن با مقاله دیگر 
خزائی شکوفه  ارتباط بین سنجش معنویت با شیوه های مقابله نوجوانان پوستر
خواجه نسترن    عمرانیان معصومه  بررسی اثربخشی ارضای نیازهای اساسی روانشناختی و دینداری در معتادین شهر شیراز  پوستر 
داوودی ایران رابطه نوع دوستی با دینداری و جهت گیری دینی پوستر
دمیا سمیرا نقش هوش معنوی در رشد شخصی و هدفمندی در زندگی پوستر 
دوستی سالار دارابی  عمارتی عابدین  هوش معنوی و تعهد سازمانی در کارکنان سازمان کار و امور اجتماعی پوستر
دهاقانی سعیدی سمیه نقش سبک های هویت در بهزیستی مذهبی- معنوی پوستر
دهقان تنها  جهت گیری مذهبی، ارائه ی الگوی نگرش به ارتباط قبل از ازدواج و پیامد های آن پوستر
دیهیم فرشته  بررسي  تا ثير معنويت در سلامت روان دانشجویان دختر و پسر  پوستر
ذال بهناز  رابطه هوش معنوی و تاب آوری با نگرش به آسیبهای اجتماعی در دانشجویان پوستر
رحمت نژاد علی رابطه هوش معنوي با میزان اميد به زندگي بيماران قلبي- عروقی  پوستر
رضایی زاده ندا رابطه نگرش مذهبی با ویژگی های شخصیتی برون گرایی و روان رنجوری در بین دانش آموزان پوستر
رضایی زاده ندا     حاج ابراهیمی بتول  رابطه نگرش مذهبی با ویژگی های شخصیتی برون گرایی و روان رنجوری در بین دانش آموزان پوستر
رضایی مرضیه  اضطراب مرگ، جهت گیری مذهبی و رضایت از زندگی  سخنرانی  
رضایی نسب افسانه مقایسهی هوش هیجانی و جهت گیری مذهبی در دانشجویان کارشناسی پسر و دختر دانشگاه شهید چمران اهواز پوستر
رئوف سوسن را بطه جهت گیری مذهبی و هوش اخلاقی با صمیمیت زوجین پوستر 
زارع حمیده  دین و سبکهای فرزندپروری و رابطه آنها با ارتباط با خدا و ادراک از خود در بین دانش آموزان مسلمان و زرتشتی سخنرانی 
زینعلی شینا  بررسي رابطه ابعاد دينداري با سبك زندگي و پايگاه  اجتماعي در ميان زنان مراجعه كننده به مراكز مشاوره شهر رشت پوستر
سالاری سوسن  نگرش به ارتباط با جنس مخالف  با توجه به نقش نگرش دینی پوستر
سلیمانیان علی اکبر  پیش بینی میزان سرسختی روان شناختی براساس امید ومیزان ذکر در دانشجویان دانشگاه بجنورد  پوستر 
سیما نوحی   سیف زاده مرضیه  رابطه پایبندی به دستورات اسلامی و سلامت روان  پوستر
شاکه نیا فرحناز  نقش ابعاد هويت ديني در ميزان شادکامي دانش آموزان مقطع دبيرستان  پوستر 
شعاع کاظمی مهر انگیز  مقابله های مذهبی و کیفیت زندگی سالمندان ساکن در خانه سالمندان و منازل مسکونی  پوستر
شفیعی نرگس جهت گیری مذهبی و ادراک حمایت اجتماعی،الگوی  شادکامی پوستر
شهرستانی ملیحه   اثربخشی امید درمانی مبتنی بر رویکرد معنوی مذهبی در بهبود افسردگی و ابعاد کیفیت زندگی زنان نابارور تحت درمان IVF پوستر
شهیدی نژاد  ارتباط بین آموزه های دینی ( باورها و مناسک ) با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پوستر
صادقی ارانی زهرا  ارزیابی سطح هوش معنوی دانشجویان پزشکی و تأثیر ویژگی‌های جمعیت‌شناختی بر آن پوستر
صادقی زهرا   رابطه بین دلبستگی به خدا و راهبردهای مقابله ای با سلامت روان در مادران کودکان استثنایی سخنرانی 
صالحی هاجر  جهت گیری مذهبی و کیفیت زندگی جانبازان شهر اصفهان پوستر
صحرانورد سارا    رابطۀ ادراک از سبکهای فرزندپروری و اضطراب با حساسیت اضطرابی  پوستر 
عابدی   فاطمه  انس با قرآن و رابطه آن با خوش بینی و سلامت معنوی دانشجویان پوستر
عابدی   فاطمه  اثربخشی آموزش مهارتهای ارتباطی مبتنی‌ بر آموزه های دینی بر خوش بینی و سازگاری زناشویی پوستر
عابدين دارابي عمارتي رابطه جهت گيري مذهبي و سلامت روان پوستر 
عبدی سلطان احمدی   نسیمی منیره  بررسی رابطه عمل به باورهای دینی و رضایت زناشویی در بین معلمان متاهل منطقه مشکین شهر پوستر
عظیمی کیوی محمد  رابطه هویت ملی و دینی با سبک های پردازش هویت (تقابل سبک اطلاعاتی با هنجاری) پوستر
عظیمی محمد  بررسی رابطه جهت گیری مذهبی و الگوهای ارتباطی خانواده و بهداشت روانی و ویژگی های شخصیتی دانشجویان پوستر
علی محمدی  حمزه  تاثیر معنویت بر میزان تاب آوری پوستر
علیرضا بخشایش رابطة نگرش مذهبی با سلامت روان در دانشآموزان دختر دبیرستانهای یزد پوستر
غباری بناب باقر  الگوي بخشايش‌گري، دلبستگي به همسر و نوع‌دوستي در والدين كودكان عادي و استثنايي سخنرانی 
غباری بناب باقر  محمدعلی پور زینب  نقش بخشش در بهزیستی روانشناختی پوستر
فتح ابادی جلیل  کمری سنقرآبادی سامان ؟ ؟  جهت گیری مذهبی (بیرونی و درونی) و امید به زندگی در دانشجویان دختر و پسر دانشگاه شهید بهشتی پوستر 
فداکار فهیمه  تعیین میزان پیش بینی کنندگی شیوه های فرزند پروری  والدین برای خود متمایز سازی و مذهب گرایی درونی و بیرونی فرزندان سخنراانی 
فیروزی فاطمه  بررسی کیفیت ارتباط خانواد ه وجهت گیری مذهبی سخنرانی 
قائمی فر حسین  رابطه نگرش مذهبی با ازخود بیگانگی کارکنان دانشگاه های پیام نور استان فارس پوستر
قربانی ساره  نگرش مذهبی و سبک های دفاعی پوستر
قربانی فاطمه  رابطه بین پایبندی به بنیان های اخلاقی و بهزیستی روان شناختی در دانشجویان دانشگاه تهران  سخنرانی 
کرامتی راضیه  تمایزیافتگی، مقابله مذهبی و رضایت زناشویی در پرستاران پوستر
کریمی بهروز   رابطه بین هوش معنوی و سلامت روانی دانشجویان دختر و پسر  پوستر
کفیلی آقبلاغ کبری  بررسی نقش سبک های هویت درمولفه های بهزیستی معنوی- مذهبی(دومولفه امیدبه خداودینداری عمومی) پوستر 
کیماز ساره  پیش بینی خودكارآمدي براساس هوش معنوي دانشجويان  معتكف و غير معتكف پوستر
محمدعلی پور زینب  نقش معنویت در مهارت های کارآفرینی کارمندان سخنرانی 
محی الدینی  مقایسه جهت گیری مذهبی و هوش معنوی در خانواده های دچار اسیبهای اجتماعی(اعتیاد) و خانواده های سالم پوستر
مرادی کیانوش ابعاد سبک دلبستگی به خدا، هوش معنوی و سلامت روان؛ وارسی یک مدل علّی سخنرانی 
مرادی مرتضی        احمد زاده مژده  پیشبینی سبکهای تصمیمگیری بر اساس ابعاد سبک دلبستگی، جهتگیریهای دینی و رضایت از زندگی در دانشجویان سخنرانی در صورت یکی شدن
معاضدیان   پریسا  هوش معنوی و سبکهای فرزندپروری با خودآزاری، دیگرآزاری و منفعل- پرخاشگر در دانشجویان سخنرانی 
مقتدایی کمال  رابطه معنويت و هدف در زندگی با سلامت روان در دانشجویان پوستر
ملازهی اسما  سلامت روان: نشانه ها، علل و عوامل مؤثر بر آن طبق ديدگاه اسلامي پوستر
نظری بولانی گوهر  هوش هیجانی و سلامت روان برنگرش مذهبی دانشجویان رشته روانشناسی پوستر
نورزاد قراملکی فاطمه   نقش مقابله هاي مذهبي در اضطراب امتحان دانشجويان سخنرانی 
وفا شیما  نقش  باورهای مذهبی در کاهش گرایش خطرپذیری نوجوانان  پوستر
هادی زاده جمیله  ویژگی های انسان کامل در  قرآن پوستر 
هاشمی نژاد  رابطه بین سبک های شوخ طبعی و هوش هیجانی با شایستگی اجتماعی  در دانشجویان پوستر
یوسفی هادی  جرأت ورزی در سبک های هویّت دانش آموزان دبیرستانی پوستر
     

 

 

 

 

 

 

زمان برگزاری همایش 29 و 30 آذر ماه 1391